Služby

Naše agentura neustále zkvalitňuje a rozšiřuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby s veškerým komfortem. Každý zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Svatba na klíč je vždy plánována a realizována v souladu s požadavkem klienta a jeho finančními možnostmi. Záměrně zde neuvádíme žádné balíčky v různých hodnotách, protože nikdy nelze říci, za jaké ceny poskytnou služby a své výrobky naši dodavatelé. Vždy záleží na kvalitě, lokalitě a rozsahu služeb požadovaných ze strany poptávajícího. Teprve na základě prvního osobního pohovoru, který je zdarma, vypracujeme předběžnou nabídku a kalkulaci. Jakmile dojde k uzavření smlouvy a objednávky, pak jsou již vypracované kalkulace konkrétní a klient si ještě může vybrat z několika variant tak, aby vše odpovídalo jeho přání a finančním možnostem. Po posledním odsouhlasení ze strany klienta dojde k uzavření závazné objednávky a smlouvy, k úhradě 50% zálohy a v ten okamžik již náš tým nasadí plné tempo k uskutečnění nejlepší a nejkrásnější svatby, jakou si můžete dovolit. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Půjčovna

Spojením módního salonu a svatební agentury máme možnost zajistit pro naše klienty nejen služby, ale také vhodný oděv, obuv, doplňky a vše, co je potřeba.

V galeriích Společenské šaty a Svatební šaty naleznete obrázky šatů, které máme k dispozici nebo je lze objednat na míru. Poté si šaty můžete pouze zapůjčit. Pro nejaktuálnější nabídku společenských šatů navštivte naše druhé stránky www.spolecenskesaty-zareta.cz. Galerii svatebních šatů aktualizujeme na těchto stránkách. Pokud má klientka specifické přání nebo chce ušít šaty na zakázku, může si vybrat buď z katalogů dodavatelů, nebo paní Martina navrhne a profesionální švadlena ušije šaty na míru.

Pánských obleků je na našem trhu poměrně dost a jsou v různých cenových i kvalitativních škálách. Proto vhodné pánské obleky pouze doporučujeme tak, aby ladily se svatebními šaty případně společenskými šaty maminek nevěst a ženichů. V případě požadavku na ušití obleku na míru jsme schopni jeho ušití zajistit u prověřeného krejčího.

Nemáte dostatek vybavení pro akci dle Vašich představ? Vše rádi zapůjčíme a osobně odvezeme na místo konání. Schopnost reagovat na požadavky a potřeby zákazníků jsou v oblasti podnikání rozhodující. My se orientujeme nejen na samotné pořádání svateb, večírků, oslav a společenských akcí, ale hlavně dbáme na to, aby s našimi službami byl zákazník spokojen.

Program

Nevíte si rady s programem? I tento problém svěřte naší agentuře. Zajistíme Vám kompletní program akce a vytvoříme nabídku přesně podle Vašich představ a prostorových možností a postaráme se o profesionální organizaci. Jsme si jisti že na námi organizovanou oslavu či večírek nikdo z účastníků dlouho nezapomene!