Svatební koordinátor

Koordinace

Organizace a koordinace svateb

1. Svatební koordinátor

pouze na svatební den
1-2x konzultace před svatbou, návštěva vybrané lokality, přípravu harmonogramu dne, práci koordinátora v den svatby (spolupráce s matrikářkou a oddávajícím, vítání hostů, koordinace jejich ubytování, příjezd/odjezd vozů, seznámení hostů s programem obřadu, rozdání voniček, sestavení svatebního průvodu, organizace fotografování, přebírání/dohled nad svatebními dary, zápisy do svatební knihy, organizace zasedacího pořádku) pozn. Snoubenci si zajišťují dodavatele služeb sami, koordinátor pouze dohlíží na jejich souhru a organizaci. Práce v den svatby cca 8-10hod.
Cena: 7.000,-Kč

2. Koordinace celé svatby, smluvní zajištění dodavatelů, objednávky, dozor nad dodržením termínů, svatební koordinátor v den svatby

Koordinátor zajistí dle přání snoubenců (objednatelů) veškeré dodavatele, zajistí objednávky, kontroluje jejich včasné vyřízení a dodání objednaných služeb nebo výrobků na místo svatby + služba svatebního koordinátora č.1. Náklady na služby a výrobky jsou fakturovány přímo objednateli. Podmínky jsou stanoveny Mandátní smlouvou.

Cena: 15.000,- Kč + náklady na PHM dle doložených najetých km (5,-Kč/1 km)

3. Svatební koordinátor pro svatební obřad – pouze pro Prahu západ

Zahrnuje 1x přípravnou konzultaci a setkání se snoubenci, kde stanovíme přesný průběh obřadu a úkoly koordinátora v den svatby, práci 2 hod ve svatební den a dopravu po Mníšku pod Brdy a blízkém okolí.                                                      

Cena: 2.000,-Kč

4. Asistent svatebního koordinátora

Práce ve svatební den, pro velké svatby nad 50hostů, nebo pro svatby s několika přesuny svatebčanů.
Cena : 2.000,-Kč

 

Ceny nezahrnují poplatky úřadům, služby dodavatelů. Doprava do lokalit mimo Mníšek pod Brdy je účtována klientovi.
Změna cen vyhrazena